K-FLEX KATLANABİLİR VARİL - IBC

TR EN ES
Liqua K-FLEX
İletişim Formu
İletişim Formu

K-Flex IBC tanklara göre düşük maliyetli bir alternatiftir.
Depolaması kolay olduğu gibi, boşken katlanabilir.

K-Flex Katlanabilir Varil - IBC

Dış katmanı oluşturan kumaş polipropilenden, iç katmanlarsa polietilenden mamüldür.

K-Flex standart IBC’lerle benzer temel özelliklere sahiptir. Tıpkı IBC’lerde olduğu gibi yukarıdan doldurabilir ve alttan boşaltılabilir. Ancak IBC’lerle karşılaştırıldığında K-Flexler maliyet açısından çok daha ekonomiktir. K-Flex’in kullanımı için tek sınırlama, tehlikeli maddeler için kullanılamamasıdır.

Tıpkı IBC’lerde olduğu gibi yukarıdan doldurabilir ve alttan boşaltılabilir.

DRUM
IBC

K-Flex’in 750L’den 2000L’ye kadar hacim seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, sizin gereksinim duyduğunuz tam kapasitede K-Flex tasarlamaktayız.

Sıvı taşımacılığı, antik dönemlerden beri zorlu bir mücadele olmuştur. Tarih boyunca ahşap fıçılara, plastik konteynerlere ve metalik varillere güvendik. Konu sıvı taşımak olunca, yuvarlak ve silindirik şekiller hep bir adım öndeydi. Ancak kutu balıklarından esinlenerek hayata geçirdiğimiz kübik dizayn ise bize muazzam bir yapısal güç sundu.

Kargolarınız için güvenilir bir katlanabilir flexitank.

Günümüzde sıvı taşımacılığı için variller, kovalar, fıçılar ve IBC’ler gibi birçok seçenek var. Bu seçenekler her ne kadar güvenilir olsalar da, katlanabilir versiyonları hiç güvenilir değiller.

CCubicus Teknolojimiz ile üretilen K’Flexler kübik şekli ile alandan kazanmayı sağlar, artırılmış mukavemet sunar ve katlanabilirler.

K-Flex’lerin kompozit yapısı polipropilen tüpleriyle desteklenen dokuma polipropilen ve dokuma kumaştan oluşur. Bu dış katman, karton korumalı çift katlı bir polietilen “kaset” sistemi ile çalışır.

Sarı kutu balığı (Ostracion CCubicus) kayalık civarlarında yaşarlar. Kutu balıkları hareketi kısıtlayan sıkı ve sağlam vücutlarıyla bilinirler. Bu dezavantaj, gelişmiş yüzme stili için çok daha avantajlı olan kutu balığının kabuk şekli ile dengelenir. Mühendislerimize ilham veren de, kutu balığı kabuğunun bu sert yapısıdır.

K-Flex kargonun özelliklerine ve taşımanın şekline göre özel olarak dizayn edilen bir paketleme sistemidir.

20 ft ve 40 ft yüksekliğindeki farklı konteynerler için farklı K-Flexl’lerimiz olduğu gibi, kara taşımacılığında kullanılan dorselere uygun K-Flexler de mevcuttur.

K-Flex Stable Üst üste istiflenemeyen ancak ekonomik bir çözüm. Kapasitesi 750L ile 2000L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.
K-Flex Quadro Düşük viskoziteli sıvılar için iki kat üst üste istiflenebilen K-Flex. Kapasitesi 750L ile 1000L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.
K-Flex Compact K-Flex Quadro gibi ama daha viskoz sıvılar için özel olarak dizayn edilmiştir. Kapasitesi 750L ile 1000L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.

K-Flex Stable

Tehlikesiz kimyasallar, makine yağları, meşrubat, bitkisel yağlar, palm yağı türevleri, Hindistan cevizi yağı, donan yağlar, meyve suları, şuruplar, fruktoz, glikoz, maltoz, kullanılmış kızartma yağları, macunlar, püreler, turşu, zeytin, salamura… Hepsi için uygundur.

En ekonomik ama istiflenemeyen K-Flex.
Kapasitesi 750L ile 2000L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.
Kargoya özel dizayn.
1500L altındaki yükler paletsiz kullanılabilir.
1500L’den büyük yükler 114x114 boyutunda CP3 ya da CP9 palet kullanımı gerektirir.
İç PE kaseti değiştirerek birden çok kullanım imkanı.
Çift kat polietilen iç katman.
20ft ve 40ft konteynerler, tırlar ve kamyonlar için uygundur.

K-Flex Quadro

Bitkisel yağlar, tehlikeli olmayan kimyasallar, makine yağları, meyve suları ve meşrubatlar gibi düşük viskoziteye sahip akışkanlar için dizayn edildi.

Üst üste istiflenebilen iki
K-Flex.
Kapasitesi 750L ile 1000L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.
100x120cm, CP1 palet kullanımı gerektirir.
Tek kullanımlık.
Çift kat polietilen iç katman.
Opsiyonel EVOH
Oksijen bariyeri.
20ft konteynerler için özel olarak tasarlanmasına rağmen istiflenmediği sürece 40ft konteynerler, tır ve kamyonlar içinde de kullanılabilir.

K-Flex Compact

Tehlikesiz kimyasallar, makine yağları, meşrubat, bitkisel yağlar, palm yağı türevleri, donan yağlar, meyve suları, şuruplar, fruktoz, glikoz, maltoz, kullanılmış kızartma yağları, macunlar, püreler, turşu, zeytin, salamura… Hepsi için uygun.

İki kat üst üste istiflenebilen K-Flex.
Kapasitesi 750L ile 1100L arasında ürününüze en uygun hacme göre dizayn edilir.
İç PE kaseti değiştirerek birden çok kullanım imkanı.
Çift kat polietilen iç katman.
100x120cm, CP1 palet kullanımı gerektirir.
20ft konteynerler için özel olarak tasarlanmasına rağmen istiflenmediği sürece 40ft konteynerler, tır ve kamyonlar içinde de kullanılabilir.
K-Flexler
IBC’lere göre güvenli mi?
Blog
İletişim Formu